PUBG MOBİLE NASIL DAHA İYİ OYNANIR?

pubg

bu yazımızda pubg mobile nasıl daha iyi oynanır taktikler veriyoruz.

PUBG Mobile nedir?
Günümüzün oldukça sıkça oynanan,hatta dünyada en çok oynanan diyebileceğimiz oyun PUBG'dir.PUBG bir hayatta kalma oyunudur ve 100 kişi içinden 1 kazanan olmalıdır.Oyun içerisinde Erangel,Miramar, Sanghok gibi haritalar vardır.Bu haritalarda belli başlı binalar,kuleler,hangarlar bulunur ve içinde silah,bomba,yelek,kask,ağrı kesici,sağlık çantası,mermi gibi itemler bulunur.İster 4'lü takım şeklinde isterseniz tek başınıza bu oyunu oynayabilirsiniz.Oyun oldukça günceldir ve her sezon yeni şeyler eklenir.Bu da oyuncuların işine geliyor ve hiçbir zaman sıkılmıyorlar.Hemen hemen her yaştan insanın oynadığı bu oyunda nasıl daha iyi oynanır bazı tüyolar veriyorum.Belki sizin de işinize yarar.
PUBG Mobile nasıl daha iyi oynanır?
Atlayacağınız yeri belirleyin
İlk olarak atlamak istediğiniz yeri belirleyin.Oyunda profesyonel değilseniz az kişinin atlayacağı ya da hiç kimsenin atlamayacağı yerlere atlayın.Evet,az kişinin atladığı yerde loot oldukça az ama hayatta kalmak istiyorsanız bu kadarıyla idare etmek zorundasınız.
Kendinizin rahat edeceği şekilde tasarım yapın
PUBG oyuncuların yaptıkları bir hata başkalarının butonlarını yerleştirdiği tasarımı kendisine de yapmasıdır.Bu oldukça yanlış.Herkesin kendine özgü bir alışkanlığı,kolayına gittiği bir tasarım vardır.Bu yüzden kendiniz için en rahat tasarım neyse onu ayarlayın.
Jiroskopunuz varsa açın
Bazı telefonlarda jiroskop desteklemiyor ama eğer sizinki destekliyorsa mutlaka jiroskop açın.Çünkü parmağınızın yetişemeyeceği harekette eliniz size yardımcı olacaktır.
Pusarak oynayın
Hiç pusmadan tabii ki oynamak daha zevkli ama bu olay profesyonelce değil ve hemen ölürsünüz. Profesyonel oyuncular etrafı analiz ederek,kendini belli etmeyerek oyunu oynar ve kazanır.
Kapının dibine yapışmayın
Adam olduğunu düşündüğünüz binaya girmeden önce kapının sağı yada soluna durarak oradan kapıyı açın. Siz sağda ya da solda olacağınız için adam anlık boşa mermi sıkacak ve fırsatta istifade içeri dalıp adamı yenebilirsiniz.
Parmak ayarlarınızı değiştirin
2 parmak oyuncusuysanız aşırı güzel oynamayı beklemeyin çünkü bu oldukça zordur.Alışması biraz zaman alabilir ama 3 parmak ve üstüne alışmaya çalışın.
Bombayı kullanın
Çoğu oyuncunun envanterine aldığı ama kullanmadığı bombadır.Aslında bir eve rush atıp canınızı tehlikeye sokmak yerine camdan bomba sallayarak onları etkisiz hale getirebilirsiniz.
pubg
Arkadaşlarınızla iletişimde olun
Profesyonel oyun ancak arkadaşlarla oynanınca olur.Takım arkadaşlarınız ile birlikte olup sürekli iletişim halinde olmalısınız.Biriniz baygın olduğunda takım arkadaşınız hayatınızı kurtarabilir.
İyi silahları kullanın
M16A4,uzi gibi silahlarla oyun birincisi olmanız oldukça zordur.Zamanla lootlanıp M416,AWM,GROZA gibi silahları kullanın.
Aracınızı görevinize uygun olarak seçin
O anki amacınız hızlıca alana yetişmek ise motorsiklet bulup binin,az hasar almak istiyorsanız UAZ aracını tercih etmelisiniz.
Dürbününüzü iyi seçin
Yakınınızdaki adama 8X dürbün açmak oldukça mantıksızdır.Yakınınızda adam varsa holo,lazer,3X gibi dürbünleri tercih etmelisiniz,adam uzaktaysa 6X ve 8X kullanabilirsiniz.
Canınız fazla gitmediyse kit yerine bandaj kullanın
Oyunda olası bir yokluk krizine yakalanmamak için itemlerinizi tasarruflu bir şekilde kullanmalısınz. Canınız az gittiyse bandaj kullanarak olası bir yüksek hasar aldığınızda kitinizi kullanabilirsiniz.
Enerji barınız full olsun
Oyunu çok iyi bir şekilde olmak istiyorsanız sürekli enerji barınızı fulleyin.Bu daha hızlı koşmanızı, daha hızlı nişan almanızı sağlayacaktır.
Taktikler belirleyin
Deli divane gibi adamın üzerine giderseniz muhtemelen kafanıza 5,56 mermisi yiyebilirsiniz.Bu yüzden bir bordo bereli gibi dikkatli,düzenli ve mantıklı oynamalısınız.
telefon
Popüler yazılar

spor resmi
bağıklık sistemi resmi
anakart
ders çalışan çocuk
kefir