EVDE PARA KAZANMANIN YOLLARI

para resmi

evde para kazanmak,nasıl para kazanırım?...

Çevrimiçi anketler çözün
Öğrenciler için para kazanmanın giderek popülerleşen bir yolu, boş zamanlarında çevrimiçi anketleri doldurmaktır. Araştırma şirketleri, anketleri yanıtlamak ve yeni ürünleri test etmek için sizden görüşler alıyor. Her 5-10 dakikalık anket dolurmanız birkaç TL kazanabilirsiniz.Cevaplakazan,Toluna,Havucum gibi uygulamalardan para kazanabilirsiniz.
Özel öğretmenlik yapın
Özel bir öğretmen olarak matematik, bilim, yabancı dil veya sınava hazırlık gibi alanlarda ders verin İnsanlara çevrimiçi veya yüz yüze ders verebilirsiniz. Ne kadar ücret alacağınız deneyiminize, uzmanlığınıza ve nelerin talep edildiğine bağlı değişebilir.
İyi bir blog yazarıysanız bir kuruluşa katılarak para kazanabilirsiniz.
Birisi web sitesinden kuruluşun siteye tıkladığında ve orada bir şey satın aldığında kuruluş para alır.Belli bir miktar da blogger lara para verilıyor. Bazı blogcular bu şekilde çok para kazanıyor. Büyük bir kuruluşta çalışabilirseniz çok yüksek para kazanabilirsiniz.
İnstagramer olun
Bu bir gezi hesabı da olabilir yada yararlı bilgiler veren hesap da olabilir.Belli bir takipçi sayısına ulaştığınızda markalar sizden reklam yapmanızı isteyecek ve bunun karşılığında size para verecek.
Twitch yayıncısı olun
Oyuncular için gidilecek yer olan Twitch'te güzel fikirleriniz varsa, oyun evden para kazanmanın bir yolu olabilir. Yayıncılar, izleyicilerden bağış alabilir ve hatta Ortaklık veya Ortak statüsüne ulaşırlarsa abonelik ve reklam gelirlerinden pay alabilirsiniz.
Letgo'da eski kitaplar ve oyunlar satın
Letgo, eski kitapları, oyunları ve cihazları kendi pazarında listelemeyi ve satmayı oldukça kolaylaştırıyor . Üniversiteden aldığın kullanılmamış yada az kullanılmış kitapların varsa bit miktar para kazanabilirsin. Kitapların iyi durumda olduğundan emin olun. Parçalanmakta olan kitapları veya çizilmiş oyunları satmaya çalışırsanız olumsuz yorumlar alırsınız. Unutmayın, ne kadar küçük olursa olsun ve ne kadar az kişi hemen fark ederse etsin, kusurlar konusunda açık olun.
Youtuber olun
Başkaları YouTube'dan para kazanabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz. En çok para kazanan YouTuber, YouTube kanalında oyuncakları inceleyen ve 2018'de 22 milyon dolar kazanan 7 yaşındaki Ryan'dır. Güçlü ve sadık bir kitle oluşturabilmeniz için YouTube kanalınız tek bir konsepte odaklanmalıdır . Mesela makyaj eğitimleri oluşturabilir, video oyunları yayınlayabilir, ürünleri inceleyebilir, becerileri öğretebilir, şaka videoları oluşturabilir veya kitlenin olacağını düşündüğünüz başka herhangi bir şey yapabilirsiniz. YouTube'da para kazanmanın sırrı, insanların istediği, eğiten veya eğlendiren içerikler oluşturmaktır. İnsanları izlemeye ikna etmek için esprili bir başlık kullanabilir veya YouTube araması için optimize edilmiş anahtar kelimeler (seo) kullanabilirsiniz. 1.000 aboneye yani dönüm noktasına ulaştığınızda, YouTube reklamlarıyla kanalınızdan resmi olarak para kazanabilirsiniz .
Mobil uygulama yayınlayın
Bir geliştirici değilseniz, muhtemelen bu para kazanma fikrine bakıyorsunuz ve biraz sıkışmış hissediyorsunuzdur. Neyse ki, herhangi bir programlama becerisi içermeyen bir uygulamaya sahip olmanın bir yolu var. Bugünlerde uygulama yayınlayınlar, kendileri için uygulamalar oluşturmak üzere uygun fiyatlı geliştiriciler bulmak için serbest platformları kullanıyor. Uygulamanızda para kazanmak söz konusu olduğunda, yapacağınız en iyi şey onu Google Play ve App Store'a eklemek olacaktır. Mantıksız görünse de, ücretsiz bir uygulamaya sahip olmak, ücretli bir uygulamadan daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabilir. Ücretsiz bir uygulama ile para kazanmanıza yardımcı olacak reklamlar veya premium özellikler ekleyebilirsiniz. Ücretsiz uygulama daha fazla sayıda insanı çekeceğinden, onlara daha fazla satış yapmanız daha kolay olacaktır.
Websiteniz olsun
Benim gibi bir website sahibi olabilirsiniz.Bir satış,eğlence,teknolojik site olabilir. Kodlamadan anlamam diyorsanız wix,wordpress gibi sitelerden yararlanabilirsiniz. Kodlama yapmak isterseniz de HTML,CSS,JS gibi dilleri öğrenebilirsiniz.
telefon
Popüler yazılar

spor resmi
bağıklık sistemi resmi
anakart
ders çalışan çocuk
kefir