EN YAKIN ARKADAŞININ DOĞUM GÜNÜNE HEDİYE FİKİRLERİ

hediye paketi

dogum günü hediyesi,ne almalıyım?,hediye fikirleri...

Günlük alabilirsiniz
Arkadaşınız yazmayı seviyorsa ona günlük almak gayet güzel bir fikir. Günlük tutmak hem ruhu için iyi gelecektir hem de her açtığında seni düşünecek hatta belki günlüğünden senden bahsedecektir.
Şık bir kupa
Bundan sonra çayını sizin aldığınız bir kupa ile içebilir.
Yapboz
Can sıkıntısına iyi gelen en iyi şeylerden birisidir yapboz yapmak.Arkadaşınızın can sıkıntısını gidermek için ona bir yapboz alabilirsiniz.
En iyi arkadaş tişörtü
Birbirini tamamlayan tişörtler vardır.Örnek vermek gerekir ise BEST FRİENDS yazısını düşünün.BEST sizin tişörtünüzde ,FRİENDS ise arkadaşınızın tişörtünde olabilir ve birbirinizi tamamlayabilirsiniz.
Kolye
Arkadaşınız bir kız ise şüphesiz kolyeleri sever.Siz de kolye alarak sevindirebilirsiniz.
MP3 Çalar
Müzik ruhun gıdasıdır denir.Ortak dinlediğiniz şarkıları içine yükleyip hediye edebilirsiniz.
Tablo
Sanatı seven bir arkadaşınız varsa bence bu hediye onun oldukça hoşuna gidecektir.İlla satın almanız da gerekmiyor. Evde kendi çabalarınızla ona bir tablo yapıp hediye edebilirsiniz.
Roman/Hikaye kitabı
Polisiye olur,aşk olur,hayatta kalma olur,eğlenceli olur.Arkadaşınızın seveceği bir kitap düşünüp okuması için kitap alınabilir.Hem de bu sayede arkadaşınızın kelime dağarcığı gelişmiş olur.
Çanta
Oldukça şık bir çanta olsa kim hayır diyebilir ki? Kişisel eşyalarını koyabileceği bir çanta alabilirsiniz.
Hatıra fotoğrafları olan albüm
Sen ve arkadaşın bazı maceralar yaşadıysanız ya da bir yerlere gittiyseniz muhmetelen fotoğraf çekinmişsinizdir. Bu fotoğrafları güzel bir anı defterine dönüştürebilirsiniz.Birlikte paylaştığınız özel zamanlar için fotoğraf çekmek çok zevklidir ve arkadaşınızın seveceği manevi bir hediyedir.
Cüzdan
Paralarını,kartlarını koymaya yarayabilecek hediyedir.
Netflix üyeliği
Artık çağımız internet çağı.Tabii ki hediyeler de dijital olabilir. Arkadaşınızın bir netflixi yoksa üyelik alabilirsiniz.
Kokulu mum
Son zamanlarda oldukça çok talep edilenlerden birisidir kokulu mum.Sizin aldığınız mum eşliğinde mumunu koklayarak kitabını okuyabilir.
Spor ayakkabısı
Arkadaşınız sporcuysa spor ayakkabısı hediye edebilirsiniz.Çıkacağı maçlarda sizin aldığınız ayakkabı ile maçı takımına kazandırabilir.
Kol saati
Özellikle erkeklerin çok sevebileceği bir hediyedir.Şık ve sade bir saat ile arkadaşınızı mutlu edebilirsiniz.
Çikolata sepeti
Arkadaşım Serkan da bana hediye etmişti.Eğer çikolata meraklısı bir arkadaşınız ise ona çikolata sepeti hediye edebilirsiniz.
telefon
Popüler yazılar

spor resmi
bağıklık sistemi resmi
anakart
ders çalışan çocuk
kefir